POSLEDNÍ SEZONA V AZ RELAX CLUBU

 

Vážení přátelé, klienti a příznivci AZRC,

dovolujeme si vám oznámit, že k 31.7.2018 v našem fitku končíme již 8. a zároveň i poslední sezonu. K tomuto datu definitivně uzavíráme AZ RELAX CLUB - H.E.A.T. CENTRUM Klíše.

Děkujeme všem, kteří si k nám v průběhu těchto osmi let našli cestu, a doufáme, že alespoň někteří budou nadále ve sportu pokračovat v jiném z mnoha dnes provozovaných zařízení v našem městě. Věříme, že i mnozí z vás zde prožili plno krásných chvil, našli nové přátele, a hlavně udělali něco pro své zdraví. Děkujeme vám tedy za vaši podporu a přejeme všem v dalším životě hodně zdraví, štěstí a správně nasměrovaných kroků.

Chceme vás požádat, abyste si všichni včas dočerpali své vložené kredity, nebude možnost je nadále prodlužovat. Máte na to celé tři měsíce a můžete se domluvit i se svými známými, aby vám případně pomohli kredit dočerpat. Zároveň si zvažte plánovanou četnost návštěv při dalším dobíjení vašeho kreditu tak, abyste si ho stačili včas, tj. do doby platnosti 31.7.2018, vychodit.

Pokud byste někdo z vás či vašich známých vážně uvažovali o možnosti pronájmu provozovny HEATu (případně celého objektu), máte možnost mě kontaktovat na tel.č. 774 615 885 a domluvit si případnou osobní schůzku. S pozdravem a přáním krásných jarních dnů.

Jitka Dušková

AZ RELAX CLUB

 


Domů