MEDAILONEK IVA P.

 

Zdravím všechny příznivce HEAT programu. Je to cvičení, které se mi před devíti lety vrylo pod kůži, a stále mě baví. Jsem instruktorkou od roku 2010, své působení jsem začala v T-Clubu na Bukově, kde jsem si našla skvělou partu stejných nadšenců. Je mi nesmírnou ctí, že mohu zasvěcovat stále nové nadšence do základů HEATu a dělá mi neskutečnou radost, když vidím, jak se každý klient krůček po krůčku dopracovává ke svému cíli. Baví mě sport jako takový, a to musím přiznat, že ještě v roce 2006 jsem byla největší lenoch mé rodiny. Samozřejmě, že jsme vždy dělali výlety a objevovali krásy Čech, ale teprve od roku 2008 jsem sport začala brát vážně. Mým velkým koníčkem byl spinning, ale po objevení HEATu, což byla láska na první našlápnutí, jsem se našla. Své já se snažím neustále posouvat dál, ráda běhám, a to hlavně dlouhé tratě - 1/2 maratony. Loni jsem absolvovala svůj první maraton v Praze, kde jsem překonala sama sebe. Letos mě to čeká podruhé, a už dneska mám ohromnou trému a respekt před každým, kdo na trať vstoupí. Opravdu bych přála každému zažít tento neskutečný pocit plný potu, dřiny a euforie, který tento závod poskytuje. Jsem také mámou na plný úvazek a jsem ráda, že mě rodina ve sportu podporuje. Mám ráda zdravý životní styl a věřím v energie - co vydáš, to se vrátí. Je mi blízké učení Mudr. Jana Hnízdila a musím říci, že se ho snažím praktikovat. 

Ráda bych poděkovala AZ Relaxu na Klíši, že mi umožnil předávat své instruktorské zkušenosti od měsíce března 2018 i v tomto klubu, a ráda Vás všechny uvidím na svých lekcích. Ráda bych pro Vás připravila i malý maraton cvičení, a to v podobě hodiny HEATu a hodiny posilování břicha. Lekce na sladké hity skupiny ABBA by mohla proběhnout v neděli 13. května 2018 od 17:00 hod., případně přichystám i 80. léta

Opět začínáme s ranním cvičením a zvu Vás na ranní hodiny HEATu každé  úterý vždy od 9:00 hod. Přijďte se ráno nastartovat  - skvělý pocit ze cvičení bude za námi a ještě máme před sebou celý den!

Zdraví Vás Vaše instruktorka Iva, která se na Vás bude těšit již od tohoto úterý 17. dubna 2018!

 


Domů