LEKCE CVIČENÍ

 

PILATES

Pilates

Metoda Pilates je pomalé, soustředěné, správným dýcháním prostoupené cvičení na zemi s pomůckami či bez s cílem protáhnout a posílit konkrétní svalové partie. Všechny pohyby vycházejí z centra těla (power house), přestávají bolet záda, tvaruje se postava, okysličuje se organismus, odbourává se stres a zvyšuje se kondice. Zjistíte, že intenzivní cvičení Vám nejen pomáhá, ale že Vás i baví. Bolesti zad ustoupí, všimnete si nového správného držení těla.

 

Lekce Pilates s Františkou se konají:

 
každé úterý od 18:00 do 19:00
každý čtvrtek od 17:45 do 18:45

 

 

Lekce Pilates s Markétou se konají:
 
každou středu od 18:45 do 19:45 - lekce pro mírně pokročilé
každou neděli od 17:15 do 18:15 - lekce pro mírně pokročilé
od října 2017 - každou neděli od 16:45 do 17:45 - lekce pro mírně pokročilé
 

PILATES s Radkou

Mgr. Radka Brejchová

Jedna z předních profesionálně vyškolených lektorek Pilates, absolventka Pilates Academy v Praze u Mgr. Renaty Sabongui. Učí Matwork I-III (cvičení na podložce), Towelwork (cvičení s ručníkem), Magic circle (cvičení s kruhy) a také Pilates pro těhotné, ženy po porodu, Pilates pro muže i děti a také unikátní Jogalates - cvičení, které kombinuje principy klasických jogínských asán s pozicemi Pilates. Metoda Pilates nevyčerpává, naopak dodává energii, neničí tělo, naopak napravuje potíže pohybového aparátu, nezatěžuje mysl, ale uvolňuje ji a pomáhá tak předcházet stresu.

 

Lekce Pilates s Radkou se konají:
 
každou středu od 17:30 do 18:30

 

Prodloužené lekce Pilates pro pokročilé s Radkou se konají:
 
každé pondělí od 17:30 do 19:00

 


Cena 60minutové lekce Pilates je 80,- Kč (kreditů)

Cena těchto lekcí pro studenty a VIP je 70,- Kč (kreditů)

Cena prodloužené lekce je 110,- Kč (kreditů), pro VIP 100,- Kč a pro studenty 90,- Kč

 

Objednávky a platby jsou možné pouze přes recepci. Pokud jste už u nás registrovaní a máte vložený kredit, můžete provádět on-line rezervace přes náš rezervační systém sami (dle pravidel RS).


Domů